Mywin | Hakkımızda

Mywin Pvc Pencere ve Kapı Sistemleri Hakkında

Sektörlerin sahip olduğu bilgi birikimi çoğaldıkça ve yenilikler geliştikçe dünyanın küçüldüğünü görmekteyiz. Bese Metal, küçülen bu dünyada 1996 yılında 4000 m2 kapalı alan üzerine en son teknolojiye sahip tesislerinde inşaat sektörüne hizmet vermektedir.

Bese Metal, raf profilleri, iç ve dış kapı kasaları, doğramalık profiller, kepenk olukları, PVC doğrama içi destek sacı profilleri ve her türlü açık profil imalatı ile kendine prensip edindiği KALİTE den taviz vermeyerek “MUTLAK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” ni gerçekleştirmiştir.

Sektörün öncülerinden olan Bese Metal ulaştığı bu kalite ve müşteri portföyü ile haklı gururunu yaşamaktadır.

Bese Metal, 2005 yılı Nisan ayı itibariyle aynı çatı altında, konusunda yabancı olmadığı ve hizmet ettiği PVC Pencere ve Kapı sistemi sektörüne MyWin markası adı altında PVC Pencere ve Kapı sistemini aynı görüş ve prensiplerle sektöre yeni bir marka olma yolunda faaliyetlerine başlamıştır.

Bese Metal, MyWin markası adı altında Avrupa standartlarında üretilen PVC profillerde, konusunda deneyimli kadrosu ve doğru malzeme seçiminde kendini geliştirerek, profillerde güvenirliliğini ve estetiği bir araya getirmeyi başarmış ve kullanıcının beğenisine sunmuştur.

Saygılarımızla MyWin


Misyonumuz

Her yapıya uygun çeşit ve kaliteli ürünlerimizi uygun fiyatla sunarak tüketici beklentilerini en üst seviyede karşılamak.


Vizyonumuz

Sürekli kalite anlayışıyla son teknoloji ile kurduğu tesislerinde, daima kaliteli profil üretmek, rekabeti fiyatla değil kalitede aramak, sürekli yenilik anlayışını benimsemek ve tüketici memnuniyetine önem veren dünya çapında bir marka olmaktır.